3 komentarze

 1. Łukasz
  7 stycznia 2019

  Jak można pomóc w tej sprawie? Sam jestem rowerzystą i nie raz wyjeżdżałem zaraz po Dorotce na Parcine i dalej w stronę Rogożnika…. Nie jest to miły widok ogrodzonej Parciny. Co na to radni Grodzca?

  • Rafał Lipiński
   7 stycznia 2019

   Witam dziękuję za komentarz bo to właśnie wywołanie publicznej dyskusji jest szansą dla uratowania tego przylądka dobrej nadziei. Co do samych radnych to trzeba ich pytać, co zrobili w tej sprawie lub co ewentualnie mogą zrobić. Z tego co wiem jakieś kroki podejmował przynajmniej 1 radny ale chyba nikomu nie chciało się doczytać uchwały i temat został zamieciony pod dywan. Na pewno trzeba zaktywizować jak największą grupę ludzi, aby pokazać nasze społeczne oburzenie. Może wtedy osoby odpowiedzialne za planowanie przestrzenne w naszym mieście coś zrobią w tym temacie. Ja tylko naświetliłem tor jakim powinno to pójść dalej. Reszta w rękach mieszkańców i odpowiedzialnych instytucji.

 2. slonina74@tlen.pl
  8 stycznia 2019

  Parcina to katek gdzie chcialo sie isc na spacer. Zobaczyc zachód slonca.paralotniarze tam często ląduja. Czlowiek idzie z psami sarenki biegają.i teraz po dziesieciu latach ktos się obudzil😞???????? To jeszcze Dorotke !!!!!!!!

Back to top
mobile desktop