3 komentarze

 1. Łukasz
  23 sierpnia 2009

  “Będzie to kolejna, po osiedlach Górki Małobądzkie i Podskarpie oraz apartamentowcu na osiedlu Warpie, inwestycja mieszkaniowa, która ma podnieść atrakcyjność Będzina i zapewnić wysoki standard życia jego mieszkańcom” ;))) uśmiałem się…zapraszam na górki małobądzie…żenujące zagospodarowanie terenu: brak parkingów, zieleni, niemiłosiernie ciasno, brak placów dla dzieci…paranoja

 2. admin
  25 sierpnia 2009

  Pamiętaj, że to tylko opinia czasopisma architektonicznego, które nie bierze pod uwagę opinii mieszkańców:) tylko ocenia projekt na podstawie krótkiego briefu autorów opracowania bez głębszej analizy projektu. TBSy budowane są raczej z myślą o jak największej liczbie mieszkań i obawiam się, że zagospodarowanie terenów towarzyszących stoi na drugim planie, co zresztą sam zauważyłeś. To taka druga syberka tylko o kilka dekad młodsza i zdrowsza.

 3. Damian
  21 września 2009

  Domek nawet fajny, ale się zdenerwowałem bo będę widział go z okien zamiast tego skrawka zieleni, który tam był!!! I jeszcze ta nieszczęsna droga – teraz pół Zamkowego będzie przejeżdżać pod moim oknem. A pomyśleć, że przeprowadziłem się tam ze względu na spokoiną i mało ruchliwą okolicę – za rok wszystko się zmieni in minus 🙁 Przynajmniej sam budynek nie straszy, chociaż jak znam realia to z wizij architekta co do “wykończenia” nie zostanie nic.

Back to top
mobile desktop