wtorek, 18 listopada, 2014 | Autor:

Oto lista zwycięzców do Rady Miejskiej w Będzinie:

wybory

 

Prezydent Miasta Będzina – Łukasz Komoniewski

Okręg nr 1 – Jarosław Burzawa (KW Prawo i Sprawiedliwość)

11-go Listopada,Aleja H.Kołłątaja – nieparzyste od Ronda i od nr 55 do nr 57a, i dalej do wiaduktu nad linią kolejową,-parzyste od Ronda i nr 6 do nr 52, i dalej do wiaduktu nad linią kolejową,Bohaterów Getta Warszawskiego,Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Czeladzka od nr 3 do nr 15 i dalej aż do ronda, Góra Zamkowa, Górna, Jasna, Berka Joselewicza, Kamienne Schodki, Jana Kochanowskiego, Modrzejowska – nieparzyste od zbiegu z ul.Górną i od nr 5 do nr 67, i dalej do skrzyżowania z ul.Piłsudskiego, – parzyste od zbiegu z ul.Górną i od nr 4, i dalej do skrzyżowania z ul.Piłsudskiego, Stanisława Moniuszki, Piłsudskiego – nieparzyste od skrzyżowania z ul. Modrzejowska, i od nr 21 i dalej do skrzyżowania z ul. Małobądzką, – parzyste od nr 20, i dalej do skrzyżowania z ul. Małobądzką, Plac Kazimierza Wielkiego, Plebańska, Podjazie, Podwale, Podzamcze, I.Potockiego, Mikołaja Reja, Rondo Unii Europejskiej, Rybna, Rybny Rynek, Sportowa, Teatralna, Tuwima, Zamkowa, Zawale, Zawodzie

Okręg nr 2 – Czerwiński Andrzej (KW Platforma Obywatelska RP)

Józefa Bema, Ignacego Bereszki, Stanisława Gawlika, Tadeusza Kościuszki, Krasickiego Ignacego, Stanisława Małachowskiego, Modrzejowska – nieparzyste od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego i od nr 73, i dalej do końca ulicy, – parzyste od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego i od nr 54, i dalej do końca ulicy, Piłsudskiego – parzyste i nieparzyste od nr 2 do nr 19 do skrzyżowania z ul. Modrzejowską, Plac 3 Maja, Plac Kolei Warszawsko – Wiedeńskiej, Sączewskiego

Okręg nr 3 – Tomasz Wacławczyk (KW Platforma Obywatelska RP)

1 Maja – nieparzyste od nr 1 do nr 37a, i dalej do skrzyżowania z ul. Krakowską, – parzyste od nr 2 do nr 92a, i dalej do skrzyżowania z ul. Krakowską, Mikołaja Kopernika, Krakowska – nieparzyste od nr 3 do nr 47, i dalej do skrzyżowania z ul.1 Maja, – parzyste od nr 2 do nr 82, i dalej do skrzyżowania z ul.1 Maja, Plac Bohaterów Getta Będzińskiego, Józefa Podsiadły, Wincentego Pola, Kazimierza Promyka, Wincentego Pstrowskiego, Robotnicza, Sielecka, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Św. Brata Alberta, Wapienna, Wesoła, Wilcza, Wyzwolenia, Zagórska

Okręg nr 4 – Sławomir Brodziński (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Olszynowa, Sierżanta Grzegorza Załogi, Skalskiego Józefa nr 8, nr 10, Topolowa, Wierzbowa

Okręg nr 5 – Piotr Krzyżkiewicz (KWW Łukasza Komoniewskiego)

27 stycznia, Kamila Baczyńskiego, Władysława Broniewskiego, Dąbrowszczaków, Długa, Gwardii Ludowej, Władysława Hibnera, I Armii Wojska Polskiego, Marcina Kasprzaka, Anastazego Kowalczyka, Leona Kruczkowskiego, Ludowa, Małobądzka, Nadbrzeżna, Zofii Nałkowskiej, Juliana Ursyna Niemcewicza, Cypriana Kamila Norwida, Piłsudskiego nieparzyste i parzyste od nr 47 do końca do zbiegu z trasą DK-86, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Rolnicza, Słowiańska, Lucjana Szenwalda, Szkolna, Szybowa, Wspólna, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego

Okręg nr 6 – Jolanta Kula (KWW Łukasza Komoniewskiego)

9 Maja, Powstańców Śląskich

Okręg nr 7 – Grzegorz Pawlak (KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina)

Chmielewskiego Wirginiusza, Skalskiego Józefa nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, nr 5, nr 7, nr 9

Okręg nr 8 – Bogumiła Dudyńska (KWW Forum dla Będzina)

Rewolucjonistów

Okręg nr 9 – Leszek Dudek  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Władysława Kniewskiego, Henryka Rutkowskiego

Okręg nr 10 – Jerzy Jagieła (KW Platforma Obywatelska RP)

Walki Młodych, Zwycięstwa

Okręg nr 11 – Tadeusz Kowal  (KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina)

Astrów, Bławatków, Brzozowicka, Jabłoniowa, Jaśminowa, Leśna, Modrzewiowa, Mostowa, Namiarkowa, Niecała, Polna, Różana, Sadowa, Zygmunta Sierakowskiego, Spokojna, Stokrotek, Świerczewskiego – nieparzyste od skrzyżowania z ul. Wolności i od nr 49 do nr 109, i dalej do końca bocznego odcinka ulicy, – parzyste od skrzyżowania z ul. Wolności i od nr 76 donr102, i dalej do końca bocznego odcinka ulicy, Tulipanów, Wolności– nieparzyste od zbiegu z ul. Świerczewskiego i od nr 7 do nr 143 i dalej do trasy DK-86, – parzyste od zbiegu z ul. Świerczewskiego i od nr 4 donr162a, i dalej do trasyDK86,Wrzosowa

Okręg nr 12 – Halina Czapla  (KW Platforma Obywatelska RP)

Akacjowa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Browarna, Czeladzka od 28 i dalej do końca, Dworska, Pawła Findera, Małgorzaty Fornalskiej, Grobla, Partyzantów, Piastowska, Świerczewskiego – nieparzyste od ronda i od nr 3 do nr 27a, i dalej do zbiegu z ul. Wolności, – parzyste od ronda i od nr 2 do nr 58, i dalej do zbiegu z ul. Wolności

Okręg nr 13 – Jerzy Fazan  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Basztowa, Bursztynowa, Krośnieńska, Paziowa, Podgrodzie, Rycerska, Rzeszowska, Skośna, Turniejowa

Okręg nr 14 – Marcin Lazar  (KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina)

Bolesława Chrobrego, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jasielska, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Władysława Orkana, Władysława Jagiełły

Okręg nr 15 – Łukasz Frańczak (KWW Łukasza Frańczaka)

Fryderyka Chopina, Górnicza, Stanisława Kempy, Kijowska, Marii Konopnickiej, Rodzinna, Strzyżowicka, Szybowcowa, Torowa, Wojska Polskiego, Żytnia

Okręg nr 16 – Joanna Podgórska-Rykała (KWW “Odkrywamy Grodziec”)

Adama Asnyka, Barlickiego, Boleradz, Graniczna, Janka Krasickiego, Kwiatowa, Nadgórników, Elizy Orzeszkowej, Piaskowa, Plac im. Skarbińskich, Przechodnia, Przodowników Pracy, Racjonalizatorów, Ludomira Różyckiego, Juliusza Słowackiego, Węgroda, Willowa, Wiśniowa, ZBOWiD

Okręg nr 17 – Jadwiga Gubała  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Doroty, Hutnicza – nieparzyste od nr 1 do nr 5, i dalej do trasy DK-86, – parzyste od nr 2 do nr 14, i dalej do trasy DK-86, Hugo Kołłątaja, Bolesława Limanowskiego, Róży Luksemburg, Adama Mickiewicza – nieparzyste od nr 1 do nr 89, i dalej do trasy DK-86, – parzyste od nr 2 do nr 74 (bez numeru 68), i dalej do trasy DK-86, Marcelego Nowotki, Stefana Okrzei, Osiedlowa, Osówka, Podgórna, Południowa, Poprzeczna, Romualda Traugutta, Wolności – nieparzyste od trasy DK-86 i od nr 177, i dalej do końca ulicy, – parzyste od trasy DK-86 i od nr 164 i dalej, do końca ulicy, Walerego Wróblewskiego

Okręg nr 18 – Marek Wieczorek  (KWW Forum dla Będzina)

Bory, Dąbrowska, Energetyczna, Kolorowa, Łączna, Niepiekło, Odkrywkowa – nieparzyste od początku ulicy i od nr 3 do nr 83 i dalej do skrzyżowania z ul. Świerczewskiego, – parzyste od nr 2 do nr 84, i dalej do skrzyżowania z ul. Świerczewskiego, Parkowa, Podleśna, Podłosie, Produkcyjna, Radosna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Świerczewskiego – nieparzyste od wiaduktu kolejowego i od nr 115, i dalej do końca ulicy, – parzyste od wiaduktu kolejowego i od nr 104, i dalej do końca ulicy, Świerkowa, Usługowa

Okręg nr 19 – Krzysztof Dudziński  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Drzewna, Hutnicza – nieparzyste od trasy DK-86 i nr 15,, i, dalej do, końca ulicy, – parzyste od trasy DK-86 i, nr, 18, i dalej, do, końca ulicy,, Jedności, Janusza Korczaka, Krótka, Adama Mickiewicza – nieparzyste od trasy DK-86, i, od nr 91, i dalej do końca ulicy, – parzyste od trasy DK-86 i nr 78 oraz nr 68,, i, dalej do, końca ulicy, 7., Niepodległości, Odkrywkowa – nieparzyste od skrzyżowania, z, ul., Świerczewskiego i od nr 91 i dalej do, końca, ulicy, -parzyste od skrzyżowania z, ul. Świerczewskiego, i, od, nr, 86, i dalej do, końca ulicy,, Odrodzenia, Ogrodowa, Pokoju, Pustkowie, Stachowe

Okręg nr 20 – Szczepan Gryma  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Aleja H.Kołłątaja – nieparzyste od wiaduktu nad linią kolejową i od nr 71, i dalej do końca ulicy, – parzyste od wiaduktu nad linią kolejową i od nr 54 do nr 58, i dalej do końca ulicy, Koszelew, Podskarpie, Siemońska – nieparzyste od nr 1 do nr 21 i dalej do linii kolejowej, – parzyste od nr 2 do nr 12a, i dalej do linii kolejowej, Wawrzyńca Stalickiego, Żwirki i Wigury

Okręg nr 21 – Włodzimierz Jańczyk  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

15 Grudnia, Cynkowa, Filtrowa, Kolejowa, Kręta, Nowa, Paryska, Prosta, Siemońska – nieparzyste od linii kolejowej i od nr 25, i dalej do końca ulicy, – parzyste od linii kolejowej i od nr 26, i dalej do końca ulicy, Spacerowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Środkowa, Wąska, Wiejska, Zaciszna, Zielona

Okręg nr 22 – Jerzy Małkowski  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

1 Maja – nieparzyste od skrzyżowania z ul. Krakowską i od nr 41 i dalej do końca ulicy, – parzyste od skrzyżowania z ul. Krakowską i od nr 94 i dalej do końca ulicy, Generała Władysława Andersa, XXXV – lecia PRL

Okręg nr 23 – Janusz Pańczyk  (KWW Łukasza Komoniewskiego)

Cicha, Kamienna, Kielecka, Krakowska – nieparzyste od skrzyżowania z ul. 1 Maja i od nr 53, i dalej do końca ulicy, – parzyste od skrzyżowania z ul. 1 Maja i od nr 90, i dalej do końca ulicy, Łąkowa, Orla, Podmiejska, Przyjaźni, Wolska

Ciekawe jak wywiążą się z obietnic wyborczych….Ja sobie ulotki wyborcze zatrzymam do następnych wyborów.

wyświetleń: 596
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Komentarze i pingi są wyłączone.

Komentarze zostały wyłączone.