piątek, 6 lutego, 2015 | Autor:

“Od dzisiaj pod adresem www.konsultacje.bedzin.eu mieszkańcy Będzina mogą wyrazić swoje opinie na temat planowanych w mieście inwestycji czy projektów, a także przekazać własne propozycje i pomysły.

Ankieta

Stworzenie platformy do konsultacji to efekt końcowy projektu „Partycypacyjny Będzin – Wdrożenie Platformy Konsultacji Społecznych online w Będzinie”, który realizowany był w mieście w zeszłym roku. Platforma ma być miejscem wszechstronnej wymiany poglądów i stanowisk. Każdy mieszkaniec może wyrazić tu swą opinię na temat konsultowanego projektu poprzez formularz kontaktowy oraz ankietę znajdujące się na stronie. Ma także możliwość zapoznania się z planowanymi w najbliższej przyszłości konsultacjami.

Jako pierwsze ruszają konsultacje dotyczące budowy hali widowiskowo-sportowej w Będzinie. Budowa hali jest planowana jako odpowiedź na oczekiwania mieszkańców – na ich prośby, sugestie i liczne głosy o braku miejsca na organizację dużych imprez kulturalnych i sportowych w mieście. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji platforma daje każdemu szansę wypowiedzenia się w tej sprawie i przedstawienia swojego stanowiska.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Będzina, którzy chcą mieć wpływ na to, jak w przyszłości będzie wyglądać Będzin i włączyć się czynnie w proces zmian, do korzystania z platformy konsultacyjnej!”

Gorąco zachęcam do aktywnego udziału w konsultacjach każdego mieszkańca Będzina bo mamy czas na uwagi tylko do końca miesiąca lutego. Zadawajmy pytania. Aby przejść na stronę konsultacji dotyczącej budowy hali sportowej kliknij tutaj.

wyświetleń: 353
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Komentarze i pingi są wyłączone.

Komentarze zostały wyłączone.