poniedziałek, 12 lipca, 2010 | Autor:

Wrzucam parę obiecanych fotek z budowy osiedla “Nowe Warpie”. Nie było łatwo pstryknąć bo teren ogrodzony i pełno ludzi się w koło kręci – jak to zresztą na budowie. Jeden apartamentowiec ma się już ku końcowi, drugi w trakcie budowy. Szeregówka na razie od numeru 16 do 22.

p1040349

Zdjęcie 1 z 11

wyświetleń: 1.8K
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Komentarze i pingi są wyłączone.

3 komentarze

 1. 1
  marcin 

  Ciekaw jestem, czy projekt osiedla Warpie Wschód zdobył jakąś nagrodę ponieważ moim zdaniem wyróżnia się na tle podobnych osiedli.

 2. 2
  admin 

  Z tego, co mi wiadomo projekt nie zdobył żadnego wyróżnienia – moim zdaniem nie zachwyca niczym specjalnym wsród budowanych osiedli w podobnych dzielnicach. Lokalizacja ma swoje plusy i minusy – z jednej strony obskurne i głośne PRL-owskie osiedle, z drugiej cichy park – trochę zaniedbany, ale zawsze jest gdzie pospacerować. Pewnie wszystko zostanie ogrodzone, żeby wytworzyć namiastkę prywatności. Jakość wykonania i wizualna wygląda na trochę lepszą niż Górki Małobądzkie, ale życie pokaże czy inwestycja ta jest trafiona, w postaci sprzedaży mieszkań i domów. Bo ceny są wysokie. 4200zł za 1m2 mieszkania lub ponad 500 tys.zł za dom szeregowy w stanie deweloperskim to bardzo dużo, jak na lokalizację jaką jest Warpie, a szczególnie jego okolice.

 3. 3
  makak 

  Osiedle Warpie – Wschód to są te PRLowskie bloki. To, co jest aktualnie budowane, jest budowane na Warpiu, jeżeli rozpatrywać Warpie w kategoriach dzielnicy powstałej z połączenia tzw nowego i starego Warpia.