niedziela, 22 grudnia, 2019 | Autor:

Drodzy mieszkańcy Grodźca przy ulicy Wojska Polskiego – po roku czasu wraca jak bumerang temat budowy 40 m wieży kratowej, która ma być umieszczona na tyłach działki, na której zlokalizowany jest budynek nr 36. Właśnie na BIP pojawiło się obwieszczenie o wydaniu decyzji odmownej dla:

“Budowa bezobsługowej stacji bazowej transmisji danych BT_26011_Będzin_Grodziec – budowa wieży kratowej z zainstalowanymi antenami sektorowymi łączności mikrofalowej oraz modułami RRH, posadowienie szaf sprzętowych na konstrukcji wsporczej u podnóża wieży wraz z ogrodzeniem, na działkach nr ew. 725/24, 730 i 731 k.m. 4 obręb Grodziec przy ul. Wojska Polskiego w Będzinie”.

Jak pamiętacie lub nie – w zeszłym roku udało mi się ocalić krajobraz Wzgórza Doroty oraz mieszkańców ulicy Wojska Polskiego, gdyż wydałem pierwszą decyzję odmowną na realizację tej inwestycji. Niestety miasto przez rok czasu nie pochyliło się nad opracowaniem miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego obszaru, który uchroniłby Państwa od tego typu inwestycji, więc czeka Państwa batalia w SKO i kto wie czy nie w sądzie w razie niekorzystnej decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Katowicach.

Poniżej wrzucam poglądową mapę, o które miejsce dokładnie chodzi.

Zobaczymy jak potoczą się losy tej odmownej decyzji w organie II instancji. Z decyzją  można  się  zapoznać  w  Wydziale  Rozwoju Miasta – Referacie Strategii i Inżynierii Miejskiej –  pokój 224 Urzędu Miejskiego w Będzinie, w  ciągu 14 dni  od  daty  podania  do  publicznej  wiadomości  niniejszego  obwieszczenia. Jeśli jesteście Państwo w obszarze oddziaływania tej inwestycji, lub stroną w postępowaniu – proponuję zainteresować się sprawą szerzej.

wyświetleń: 504
Tagi:
Możesz śledzić komentarze do tego wątku poprzez subskrypcję RSS 2.0. Komentarze i pingi są wyłączone.

Komentarze zostały wyłączone.